Kontakt: +48 71 360 83 30    sklep@ditzinger.pl

Taśma szlifierska tkaninowa Holzstar 2515x150 K100
Grit:

Dane techniczne:


Obowiązują nasze warunki gwarancji.

Taśma szlifierska tkaninowa Holzstar 2515x150 K100

Opis produktu
Numer artykułu:5918610
EAN:4036351059479
Grupa:Pasy z podkładem z tkaniny do drewna
Szerokość taśmy szlifierskiej: 150 mm
Długość taśmy szlifierskiej: 2515 mm
Grit: K100
Dane techniczne: Drewno, Korund, Żywica, otwarty, tkanka
Bardzo mocna, otwarta taśma długa, ale dodatkowo wykonana w nowej technologii Advanced Coating Technology (ACT), dzięki czemu jest znacznie bardziej odporna na zapychanie się pyłem szlifierskim, szczególnie przy obróbce miękkiego drewna. Dzięki temu PS 29 F jest specjalnym produktem do materiałów bogatych w żywicę lub zapychających się. Obszary zastosowania to szlif pośredni i dokładny za pomocą stopki kontaktowej w obszarze drobniejszego ziarna. Antystatyczność, otwarte rozpraszanie i ACT zapewniają bardzo dobrą wydajność usuwania materiału i wyjątkową żywotność.

opaski:
Szeroki zakres zastosowań: Nasze taśmy szlifierskie są dostępne od najmniejszej taśmy pilnikowej do maszyn ręcznych do szerokopasmowych do dużych systemów szlifierskich. Wszystkie produkty są wytwarzane we własnym zakresie, od produkcji produktu podstawowego po gotową taśmę.
Produkty specjalistyczne: Kombinacje naszych syntetycznie produkowanych rodzajów ziaren, takich jak tlenek glinu, węglik krzemu, korund cyrkonowy i korund ceramiczny, nasz papier dokumentowy, tkanina bawełniana, włóknina poliestrowa i tkanina mieszana oraz gładki splot jako przekaźnik siły między ziarnem ściernym a podłożem są specjalnie opracowane dla odpowiednich materiałów.
Niezawodna dostępność: Większość naszych pasków ściernych są dostępne z magazynu. Taśmy, które nie są dostępne z magazynu, są również dostępne w krótkim czasie. Ponadto możliwa jest indywidualna produkcja ze specjalnymi formami zamknięcia, krawędziami taśm oraz do specjalnych zastosowań i maszyn.
Kompetentne doradztwo: Doradztwo techniczne, np. w zakresie specyficznych zastosowań, najbardziej odpowiedniego połączenia taśm i dalszych informacji, prosimy o kontakt z ekspertami z naszej infolinii dla klientów.

Informacje producenta

Brak dodatkowych danych od producenta.

Dalsze warianty artykulów

Wszystkie ceny bez VAT i bez ewent. koszty wysyłki.Ochrona danych